Zawody strzeleckie – Nowy Targ 2019

W dniu 03 sierpnia 2019 roku na terenie Klubu  Strzeleckiego  LOK „SZAROTKA” w Nowym Targu ul. Sybiraków  odbyły się zawody strzeleckie z broni pneumatycznej /wiatrówki/o Puchar Prezesa Koła SEiRP w Nowym Targu. Zawody zorganizowane zostały przez Zarząd Koła  SEiRP w Nowym Targu i  były rozgrywane  w trzech kategoriach: dzieci do lat 18, kobiety  i mężczyźni.  W kategorii dzieci:  1 miejsce zdobyła Marysia Bebak, 2 miejsce Natalka Bebak. W kategorii kobiet: 1 miejsce – P. Monika Graczyk, 2 miejsce – P. Maria Fryda, 3 miejsce- P. Zuzanna Bebak. W kategorii mężczyzn: 1 miejsce – P. Kuba Bebak, 2 miejsce – P. Ryszard Karpierz, 3 miejsce – P.  Andrzej Fryda.  Zwycięzcom zostały wręczone przez prezesów Koła  pamiątkowe medale zawodów. Ufundowany Puchar prze Prezesa Koła SEiRP w Nowym Targu – kol. Jana Pudę zdobyła P. Monika Graczyk.  Cała impreza odbywała się przy wspólnym grillowaniu kiełbaski itp.