Przekaż 1,5% podatku

Przekaż 1,5% podatku

 

Szanowne Koleżanki i Koledzy!

Zwracam się do Was z apelem o kontynuowanie wysiłków zmierzających do poszerzenia grona naszych członków i sympatyków, którzy zadeklarują w 2023 roku odpis 1,5% podatku za rok 2022 na rzecz SEiRP.

Dziękuję wszystkim Darczyńcom, którzy ofiarowali swój odpis, koleżankom i kolegom ze Stowarzyszenia . Wykazaliście, że pojęcie społeczeństwa obywatelskiego nie jest Wam obce. Składam szczególne podziękowania tym zarządom wojewódzkim i okręgowym oraz zarządom kół, które przekonały swoich członków, że warto przeznaczyć 1,5% swojego podatku dla naszych emerytów potrzebujących wsparcia.

Szanuję decyzje części z nas, którzy przekazali środki na inne szlachetne cele. Jestem jednak przekonany, że spora grupa w ogóle nie skorzystała jeszcze z tej możliwości, czy to z braku zdecydowania, czy z obawy przed dodatkowymi formalnościami przy wypełnianiu formularzy PIT. Do nich przede wszystkim kieruję apel, zapewniając o wszechstronnej pomocy ze strony zarządów wszystkich szczebli. Kompetentni koledzy mogą razem z Wami tak wypełnić zeznania podatkowe, aby bez trudu ten 1,5% podatku trafił do naszych najbiedniejszych i będących w potrzebie członków. Warto też porozmawiać z rodziną, przyjaciółmi, znajomymi i sympatykami Stowarzyszenia, aby przyłączyli się do naszej akcji.
Pokażmy, że razem możemy dużo zdziałać!
Niech czyny idą w parze ze słowami!

 

UWAGA!!

Nr Konta zawarty na tej stronie dotyczy jedynie OPP, (organizacji Pożytku Publicznego) nie można dokonywać wpłat opłacania składek Członkowskich. Skarbnik Zarządu Koła Andrzej KLOCEK

Nazwa OPP: Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policyjnych /wskazane  dopisek Nowy Targ/

Nr KRS: 0000043188

Numer rachunku bankowego Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych, jako organizacji pożytku publicznego:
15 1500 1126 1211 2010 1441 0000